коли на вулиці блукаю,
серед незвіданих та злих доріг,
у натовпі лиш твої очі я шукаю,
бо з ними легше мені жить.
у цьому натовпі де ходять злії люди,
бажання лиш одне у мене є,
це віднайти в ньому твої губи,
бо з ними легше далі йти.<br>Катинський Денис
