О,
Боже!
Зупини орду прокляту,яка принесла горе в кожну хату.
Яка забрала тисячі людей і нежаліла ні стареньких ні дітей.
Як пережити біль отій матусі,що втратила за мить усіх дітей???
Я плачу,плачу,плачу😭😭😭і молюся бо за своїх дітей і внуків теж боюся.
Нехай же згине та орда проклята,а мирне сонечко загляне в кожну хату🙏🙏🙏
Надія
Антонець ( непорада)<br>Надія. Антонець
Новинки
О, Боже, зупини орду!!!
Автор:
Надія. Антонець
Поділитись
