Темна ніч, парк
На каруселі ми ,нікого..
І тільки ми
Катаємось і радіємо
Свободі та перемозі
Над цією сірою павутиною повсякденності
Наодинці тільки з вітром Цілуємось і радіємо
Ночі та собі
У лагідних відблисках усмішки Мріємо та будуємо
Плани на життя
Адже ми перемогли всіх
І залишимося так на завжди.<br>Андрій
Новинки
Перша зустріч
Автор:
Андрій
Поділитись
