ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Погляд самогубців

Погляд самогубців

В юрбах кажеться; Самогубство – це не вихід.
Так вважають самогубці.

Самогубство – це кінець.
Доброму й поганому.
Важливіше тут поганому.

Скі́нча клеймованому життю фріка.
Насильна роль клоуна, щоби
Радо було іншим.

Кінцівка довготривалим тортурам моїх
Вбивць.
Он! Поховано давно. Частина мене
Живу частину, я втрачаю.
Втрачаю. Втрачаю. Я себе.
Втрачаю.
Я згниваю. Знов я втрачаю.
Залишилися тільки ви.
Вбивці! Вбивці! Вбивці!
Мої. Вбивці.

Ви знищили все в мені.
І залишилися тільки ви.
І далі вбиваєте.
Я не хочу! Не хочу!
Зогнити! Зогнити! Зогнити! Ні!
Я хочу закінчити.
Гаразд.

Втрачу все що маю. Вже не ціную.
Бо я згниваю. Зі середини.

Не хочу я, зогнити.
Хочу померти.
Померти! Померти! Померти!
Померти! Померти! Померти!
Спочити! Накінець-то.

Буду я кричати: Так це егоїзм!
Аякже можете страждати, винувáтити мене.

Я давно помер ще живим. Зігнив.
Тому всерівно мені.
Я помер.
<br> Василь

Автор: 

Василь

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]