Вставайте українці браття мої ,
Борітеся і поборете,
Та не родича йтися з москалями,
Бо закатують і покинуть ,
Могили сплюндрують,
І полетять в пекло боже що так люблять.
Борітеся кайдани привіт,
Волю окропі те,
І мене ви не забувайте
Серед степу Дніпровського
На новій вольній Україні.<br>Іго
Новинки
Послання Україні
Автор:
Іго
Поділитись
