В цій електричці їхати гаразд,
Хоча й обідрана, і люде всі похмурі,
І стукають колеса раз по раз,
Вагон трясе, і в тамбурі хтось курить.
В ній туалет заржавлений і злий
Сердито брязка без замків дверима,
Але проте він чистий і сухий,
Яка ще тут у біса треба рима?
Тут контролери приязно сумні
До кожного з увагою і шармом
І цим сподобались вони мені,
Бо ж молоді і ввічливі задарма.
– "Сьогодні в нас любов" – одна із них
Показує другій екран смартфона.
На це і подивитися не гріх,
І посміятися їм вслід з перона.
Так люде їдуть всюди й звідусіль,
Перебиваючись із потяга у потяг:
Людський мурашник плине, як кисіль –
Війни сумний пронизуючий протяг.
