З тобою ми зустрілися в перший раз.
У спокійному часі.
Я зразу побачила що ти сонце яке зігріває людей своїм теплом.
Дивлячись на місяць, я згадую про тебе.
Яка ти прекрасна . У тебе чарівна посмішка. Добре серце та чутлива душа.
З тобою я хочу прожити все своє життя. Я хочу,що б ти знала що ти чарівна моя!.<br>Марія Макарчук
Новинки
Прекрасна вона
Автор:
Марія Макарчук
Поділитись
