Люди – то цікаві є створіння,
Від них почути можна безліч нетерпіння.
В один момент ти чуєш: "Поможи!", а в інший – вже: "Навіщо?".
Часто чуєм ми слова, щось на кшталт бадьорої промови, промови «переможця».
Але це все – брехня!
Як же пояснити столь властивий нам перфоманс:
Егоїзм? Песимізм? Може, реалізм?
Усі ми сподіваємось на безросудний альтруїзм,
Але людина – то важке створіння.
Якби була така можливість, жити за принципом безсмертного,
«Врятуй мене, але не смій нічим ризикувати!» –
Якби такий рятунок був можливий, тоді людей у світі було б більше.<br>Sovnik
Новинки
Принцип безсмертного
Автор:
Sovnik
Поділитись
