ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Пробудження

Пробудження

Важко, бути,
Важко, жити!?
Серце б'ється,
але інколи здається,
Що ось- ось і відійде…!!
Та потім знов, скрізь помутніння , бачиш сон.
А в ньому : наче все і обійшлось.
Та розплющив очі,
Все знову почалось …
Серце, в" пляс" від приходу.
Якого крім вибухів, не знав би ти ніколи.
Душа звернулася, і в думках:
Що робить – не знаю!
Але надію завжди ,я маю.
Та все одно- нічого,
Дійде до нашого народу!
І встануть всі-
Хто, колись і не намагався.
Та до Бога, постійно звертався!
На це питання, там відповідь одна:
Господь, простить, і можливо повернеться долі шлях..
Колись, так почалось, що
На нас йшов Лях..,
а тепер ,летить кацап.
І як би їм сказать: Що окрім смерті, їм нічого , у нас взять!!!<br>Андрій Долгополий

Автор: 

Андрій Долгополий

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]