Буває іноді в житті, що друзі не такі які при людях.
Поводять себе гидко немов свинки🐷.
Ображають, цькують, і потім на наступний не пам'ятаю що зробили.
Вам стає образливо і гидко, хочеться побути наодинці.
Подумати і повернутися.
Тож порада моя вам, вибирайте друзів обережніш бо рана залишиться на багато часу.😓<br>Богдана
Новинки
Просто дружба
Автор:
Богдана
Поділитись
