ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Прощання

Прощання

Попрощались так ніжно Очима,
Посміхнулись немов ще живі,
А розлука стоїть за плечима
І курличуть уже журавлі.

Було ніжно і сумно
Всіляко.
Сонце часто світило в вікно.
Я не плачу! Я сильна! Я знаю!
І сьогодні мені всеодно.

Залишились лиш спогади ніжні,
Теплі руки і дотик легкий
Ми з тобою тут були безсилі
Не порушили спокій німий.

Ти Очима казав " буде добре",
Не тривожся, я знаю усе.
Я ловили вустами твій вогник
Знала я, що закінчиться все.
Привітання, усмішки щасливі,
Жарти сміх і хвилини німі…
Ми з тобою так були щасливі,
Ми з тобою тут були "живі ".<br>Na_talia

Автор: 

Na_talia

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]