ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Про «Видиво галайби на соловїну мову»

Про «Видиво галайби на соловїну мову»

Інколи базікали, які питання про мову диктують, кому яку варто вживати, можуть і самі пикою в бруд впасти.
Цабеї — так би я нарік таких, про них прикро навіть файний віршик скласти.
По Плаю ви шпортáєтесь, краще звідси, всім підряд про мову задаєте питання!
Кажуть, мов, якщо на російській говориш — збирай куферок і їдь туди у вигнання!
Негоже такими бути, за мову питати, якщо ви переклад російського слова «пёстрый»
Не можете назвати.
Переклад простий — це слово «строкатий».
Ганьба вам, легіні та ґерлиги!
Рідну мову не знати,
Зате книжниками обізнаними себе вважати.
Аби тільки ґевал розпустити —
Дайте людям від ваших конань відпочити!
Слухала болять, і нікуди не дітись:
Ні нормально поїсти, ні відпочити,
Ні з чапки нормально води попити.
<br>Степан Кузненко

Автор: 

Степан Кузненко

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]