Тримаю за руку тебе!
І жилки твої твої..
Пальцями стискаю.
Для мене день не ясніше ночі
Коли довго не бачу твої гарні очі
Скажи що ти любиш мене!
Слова ці від тебе, давно я чекаю.
Ти щастя мені ними подариш
Після них ясним сонцем на небі, для мене ти станеш.
Від щирого серця пишу я вірші
Надіюсь ти їх прочитаєш
Надіюсь підуть сльози по щокам твоїм, вони спокій в душу мою принесуть.
Надіюсь добрішою після станеш
Бракує думок, і слів щоб описати, як я хочу тебе обійняти.
Для мене відсутність твоя страшніше за будь який суд.<br>Степан Кузненко
Новинки
Про «Ендерфіни»
Автор:
Степан Кузненко
Поділитись
