Бо любов..розквітали в моїм серці твої хмари ..а не була ти,а не була ти,а не любила ти,моє серце може мала,а ,не любила ти,але не любила ти <br>Ірина
Новинки
Про оце…
Автор:
Ірина
Поділитись
