Те, що подихало,
В кришиво, в кришиво,
Коб ошелешило,
Коби не вижило.
Відрух у темряві
Бачу я, виджу я,
Як упоночіє —
Хочу у кришиво.
Різати, шпарити,
Жадливо, в'їдливо,
Непогамовано,
Та непокірливо.
Лізе у звивини
Крикнява бісова,
Лине злоспівами,
Рине зловмисливо.
Те, що подумало,
Щоб не удіяло,
Коб ошелешило,
Коби не вижило…<br>Михайло Нечипуренко
