ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Після тебе

Після тебе

я побачила те, що ти дав мені —
і камінь на серце, і ключ у вікні.

сказавши тобі прощай, став світліший мій край
сонце знов засвітило в ночі
зорі посипалися мов пелестки

не прагну я більше нічого від тебе,
ані слова твого, ні обіймів, ні неба.
ні сміху, ні мови, ні навіть тепла
ти йди і назад не обертайся

стільки разів я ховала себе,
та тепер я збагнула одне:
ти не один у цім світі великим,
і бігати далі не треба до тебе

хай місяць дасть тобі сили та щастя
йди у перед, не здавайся
я зла тобі в спину не буду бажать —
ти дав мені більше, ніж міг би віддать

я більше не буду казати тобі
ні правди гіркої, ні теплої брехні.
про мене тобі ніхто не скаже
тільки птаха наспівує в травні <br>Жариk

Автор: 

Жариk

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]