Усе у нас в житті буває в перше
Не все в житті бува, в останній раз
Ми пам'ятаємо що було у нас вчора
Не знаємо ми що буде завтра
Та про щось хвилюватися чи думати так довго аж не варта
Люблю життя із червня я по травень
Люблю життя, хоча воно і шторм
Люблю життя, хоча воно й суха пустеля
Пісок пече, та сонце гріє
А серденько моє цьому радіє
<br>Коляса Дарина
Новинки
Пісок пече, та сонце гріє
Автор:
Коляса Дарина
Поділитись
