ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Про життя    Розмова з сином.

Розмова з сином.

Мене запитав син, чи також в дитинстві,
Мені не давали в комп'ютера грать?
Я лиш посміхнувся, поглянув на нього,
І так захотілось дитинство згадати.

Та як пояснити цьому поколінню,
Що ми не сиділи у день по хатах.
Не мали ми гаджетів, модних Айфонів,
Але мали друзів не на сторінках.

Ми з раннього ранку й до поки стемніє,
На вулиці грали, ганяли м'яча.
Купалися в річці, до лісу ходили,
Цей світ ми вивчали без Гугла порад.

Не мали комп'ютера і ноутбуків,
Не знали Макдональдс і суші смачні,
Ми їли черешні і яблука спілі,
А ще будували з гілля шалаші.

Проходять часи і прогрес не на місці,
І ігри інакші у наших дітей.
Я дякую син за твоє запитання,
Мене повернув ти в дитинство моє.

Автор: SERHII VERESHCHAKO
🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]