Ворожити на ромашці,
Я не буду, любий.
Більше я вже не хвилююсь ,
Любиш..? Чи не любиш..?
Вітру подихом різким,
Пелюстки зірвало.
І по різним полюсам світу
розкидало.
На обох цих полюсах,
Не зростити квітку.
Загубився літній цвіт
В крижаній палітрі.
Краще заплету в вінок
Всі дівочі мрії.
Відпущу із серця сум
Марної надії.
Стану тихо край води
Босими ногами.
" Ти пливи віночок мій
з ніжними квітками…."<br>Ольга Вінтер
Новинки
Ромашка
Автор:
Ольга Вінтер
Поділитись
