ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Кохання    Самотність

Самотність

  • Чому.. Чому це сталося тоді?
    Коли я був на самоті..
    Чому вона пішла тоді..
    Коли я помирав і лиш страджав

    Вона пішла, лишивши за собою слід..
    А я знову плачу, і благаю в сліз
    Не течіть, ну досить рік..
    Але вони немов цунамі, зробивши цей потік..

    Я пам'ятаю нашій вечір на тихому Бузі
    Там лиш птиці співали, й відоси знімали..
    А пам'ятаєш..? як ми проводили час після школи..
    А як - забути ці наші приколи?

    На твою днюху хотів, подарити великого мішку
    Але побачив холодність в очах, і не поспішав відкривато виннішко..
    Ти вроді й пішла, а начебто в серці сидиш..
    Муза моя, може й досить, щасливо тобі!

Автор: Vozik Rev
🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]