Сиджу в дурнуватій клітці
Яка за фактом відкрита
Полетіти би як тій птиці
Та шкода ,не виросли крила
За що тут така свобода?
В змозі задерти лиш ніс.
Можливо така свобода
За фактом звичайна самотність<br>Юрій Сільченко
Сиджу в дурнуватій клітці
Яка за фактом відкрита
Полетіти би як тій птиці
Та шкода ,не виросли крила
За що тут така свобода?
В змозі задерти лиш ніс.
Можливо така свобода
За фактом звичайна самотність<br>Юрій Сільченко
Юрій Сільченко