Чому люди зі світлом в очах
Падають в бруд, не розкривши крил?
Чому ті, хто серце своє віддає,
Зраджені, мов вітер розвіяв їх сни?
Невже вам заздрісно бачити тих,
Хто вірить у правду, добро і любов?
Чи, може, душі ваші згубились у тіні,
Де світло вже не проб’ється ніколи знов?<br>Ілля
