Ой, красиве ж село Ромашкове
Квітувало влітку ромашками.
Нині воно напівзруйноване,
Всюди мінами нашпиговане.
Але вірять його всі мешканці
В те. що мир настане врешті вже
Й буде знову село Ромашкове
Як раніше цвісти ромашками.
2024 р.<br>НЕОНІЛА
