Серед гаїв і садів,
Козак мріяв та сидів.
Думав: – що ж мені робити?
Нема часу тут сидіти! –
Та й пішов до річечки,
Смерть, сім'я і свічечки.
А дружині – всеодно,
Ходить з іншим так п'яно.
А от зараз неважно,
Та забула вже давно.<br>Дикий Я
Новинки
Серед гаїв і садів
Автор:
Дикий Я
Поділитись
