ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    серце

серце

і ховаєш його не те що б за злим лицем
чи отруйними помислами нещирими —
вже затикаєш, годуєш кригою і свинцем,
пускаєш гас і кидаєш сірник у надбиті щілини.

лишаєш кольчугу, навіть коли злітає на килим спіднє,
немов нема там у тебе ні краплі крові, ні грама кисню.
і в один з вечорів, коли заводить балади квітень,
воно оживає.
і починає підступно тиснути.

закидуєш вже чим-небудь — камінням
чи звинуваченнями,
а з каменю в'ються ростки й тягнуться вгору вперто.
усі живучі із них — усі із гіркою вдачею,
бо ще б'ються,
коли простіше було б завмерти.

і ти ховаєш його й ховаєш… таке дурне, бунтуюче, вільне.
і приголубити вже не вийде — пообколюєш собі пальці.
трощиш на друзки, кидаєш у пустку,
чавиш об стіни,

а воно один біс виглядує
і усміхається.<br>Бешкет

Автор: 

Бешкет

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]