ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Сиджу в коханні

Сиджу в коханні

Наче розстались і все добре
Спілкуємось, питаємо
і нібито вона щаслива
Але моя любов незгасла до кінця
І кожен раз як чую макс чи ще хтось
З середини гримить душа
Неначе серце розпадає в крихти

І день за днем сижу
Сиджу і молю бога
Аби я просто зміг
Вернути почуття її до себе
Вона для мене дорожча за життя

Сиджу і хочу знов почути
Слова її, люблю тебе
Сиджу і хочу знов відчути
Міцні і теплі ті обійми
Сиджу і хочу знов сидіти
З нею пливучи в очах її чарівних

Розбите серце, душа загибла
Сижу в середині зпустошиний
І чую я слова ти просто друг…<br>Влад

Автор: 

Влад

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]