Я бачила сон, де була ясна ніч.
Там були струмки, гори й ліси.
Там була тиша й свобода.
Десь у траві співали цвіркуни.
Дмув теплий, легкий вітерець,
він колихав високу траву.
Вдалині шуміли струмки,
а в воді відблискувало зоряне небо.
На небі ясно світив місяць.
А десь так близько, й так далеко
водночас мерехтіли зорі.
А перед горами був темний й
густий ліс.
Ліс вже давно спав, тільки
поодинокі білки стрибали на деревах.
Інколи пролітали сови й кажани,
й шуміли листки дерев.
І тільки місячне світло, пробивалося
крізь нічну пітьму<br>Христина
Новинки
Сон
Автор:
Христина
Поділитись
