ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    сповідь вдови

сповідь вдови

(присвячується незламним жінкам
наших загиблих героїв)

Я любила тишу раніше…
Та ненавиджу зараз її!
Чую навіть як вітер пише
Ці слова у душі моїй…

Він завжди приходив з роботи,
Неважливе щось там казав.
Скільки було в ньому турботи
І кохання! Він сам не знав…

А мене турбували дрібниці:
Не там взяв, не туди поклав,
Знов забув про нашу річницю…
Я жалкую! Якби він знав!..

Він не був героєм ніколи,
Чоловіком і батьком був!
Та постукало горе відколи,
Зброю взяв і про себе забув.

Він писав:"живий і здоровий,
Ти себе і дітей бережи."
Я так хочу, якби він знову
Написав мені просто:"живий"…

Та не буде такого ніколи!
Не прийде, не всміхнеться мені!
І не піде на свято до школи!
Він загинув на клятій війні…

Я всі спогади в серці залишу,
Дні наповнені ними мої.
Так любила раніше я тишу…
Так ненавиджу зараз її!..<br>Олена Каліман

Автор: 

Олена Каліман

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]