ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Спогади через біль

Спогади через біль

Як важко крапку цю поставить,
Забути все, що було з нами.
Від серця шмат собі відрізать,
Й лишити спогади у хмарах.

Вечорами дивлюсь я у стелю,
Телефон мій мовчить, а я все чека.
Ранки стали для мене цим пеклом,
Бо всю ніч я очей не змика.

Я біжу від думок, але марно,
Вони тінню повсюди за мною.
І здається, що світ безнадійний,
Але десь він ще грає зимою.

Та колись я забуду про втому,
Залікуються рани на серці.
І напишу я іншу історію,
Де не буде ні болю, ні смерті…<br>Бакалейко Андрій Дмитрович

Автор: 

Бакалейко Андрій Дмитрович

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]