ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Страшне

Страшне

Людоньки, ох люди, як же важко жити!
Встрелили синочка люті вороги.
Довго нас навчали росію любити,
Хай тепер не буде тут їхньої ноги!
Милий мій синочок, це я – твоя мати,
Бач, як гірко плачу, то хоч одзовись.
Як же тебе можу в землю я ховати?
Навкруг мене люди кажуть лиш: «Кріпись!»
Як моє серденько в землю я зарию?
І нащо пішов, син, ти на ту війну?
Я мовчать не можу, вовком я завию,
Як побачу знову синову труну…
Він казав: «Матусю, хто ще окрім мене
Буде захищати весь наш рідний край?»
А тепер ось люди, горечко, ой ле-ле!
Полетів синочок аж за небокрай.
Боженько, тих гадів треба покарати,
Інші щоб синочки поряд не лягли.
Щоб не побивалась над синочком мати,
Щоб спокійно люди жити тут могли.
<br>Стас

Автор: 

Стас

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]