Лягти спати
Чи сісти в'язати
Чи малювати?
Втома хвилею накотила
І нудьга тінню накрила
Що робити?
Та біс його знає
Якщо вранці це не згадаю
І от лежу я у роздумах своїх
Так до ранку і пролежу
А заснути?
Та хуй мені <br>Ошуст
Новинки
Сумні ночі
Автор:
Ошуст
Поділитись
