В душі моїй десь поміж дум
Блукає часом тяжкий сум
Із-за війни що в ріднім краю
Велику рану в серці маю
Всі москалі як ті шакали
Раптом усі на нас напали
Забили кігті нам у спину
І кров ллється без зупину
Як цей біль з душі прогнати
Від нього хочеться кричати
Я молю Всевишні сили
Щоб цю нечисть зупинили
Щодня надіюсь на цю мить
Що голуб миру прилетить
Й душа боліти перестане
І мир в краю моїм настане
Дай Україні Боже сили
Щоб ми бісноту всю добили
І в глибоку яму всіх зметали
І товстим шаром закопали
Нехай вдавляться орки злі
Яким замало їх землі
“Родіна мать” для цього днища
Назавжди буде кладовище
<br>Ігор Лівак
