Йде дощ на вулиці холодній .
Ось сусіди та кричат.
Хохочуть плачут и оруть.
Жалко мені тепер їх всіх
На могилі всі стоять
Дощ все більше й більше
Так гримить оця гроза
Плачуть всі хто там стоять
Жалко не вернуть хлопчисько тай тих двох дівчат<br>Анна безпоясна
Новинки
Сусіди
Автор:
Анна безпоясна
Поділитись
