Все йде все минає а пфл у премьер лігу команду вибирає ми то на боці металіста і миная,але ж дніпро-1 то краще грає.динамо ще легіонерів забажає щоби шахтар той обійти,зараз з за кордону футболіст не часто приїзжае бо під час війни в Україну не хоче йти.зорю іще повернемо в єврокубки я думаю що УЄФА нам піде на поступки,европа підтвердить шахтар Донецьк команда відмінна,бо шахтар це Україна,про Донецьк промовчимо.нехай зіграють ще Чорноморець кривбас і полісся і Карпати у класі підвисим,все йде все минає а пфл у премьер лігу іще команду вибирає.<br>Пастух андрій
Новинки
Сучасні гайдамаки або держава 2
Автор:
Пастух андрій
Поділитись
