ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    •••Твоя та сталь відштовхує мої з пластмаси пальці!!!

•••Твоя та сталь відштовхує мої з пластмаси пальці!!!

Я б і не мріяв 

Про теплу тінь 

Такого супутника 

Як твоя має тінь.

Не мучили б думки 

Про те як разом жити 

Могли б почати… 

Якби відрізати всю пам’ять 

Як би її забути…

Забули б прожиті нарізно роки

Як би … Як би…

От як би!!!

Як би прожити два життя могли…

Як би…

Та доля звела 

В телефону рамки.

В ті символи 

Ніби глибокі

Вони на жаль 

Лиш на екрані

Різними барвами 

Без тіней розцвітають.

Без тіней 

Без відповідних граней 

Але ж так ранить… 

А от як би ….

А як ти, яке твоє — як би…?

Без тіней навіть день

Нам не прожити ?

22:01:23:01:00<br>Lvivskiy≈Andriy

Автор: 

Lvivskiy≈Andriy

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]