Сьогодні я запалю свічки і гірлянди
Темрява- це ще одна «радість» від окупанта.
Відсутність світла, та хіба це горе
Ми і цю напасть поборем.
В Україні у всіх руки роботящі
Не то ,що в вас- пияцюги ледащі
Ми застосуєм прогрес та іновації
А ви у регреса тепер на все життя в окупації.<br>Олександра Зубарь
Новинки
«Темрява»!
Автор:
Олександра Зубарь
Поділитись
