Ти мій страх я бачу з далека
Ти наближається, дивишся мені у очі
Навіщо ти тут якщо тебе поглинає тьма
Чекаючи на мене як холодний вбивця
Мов тінь,що підкрадається без сліду
Твій шепіт пронизує мене,мов ніж у серце
В темряві яблуневий цвіт,хочу світла але його нема
Серце б'ється мов годинник.В полоні страху я сама<br>finik
Новинки
темрява
Автор:
finik
Поділитись
