ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Тиша

Тиша

Як хочеться тиші, щоб чути лиш вітер,
Який під вікном дерева колишить
І гілля легесенько б’ється в вікно,
Нагадує те,що було давно.
Бо тиша завжди повертає в минуле,
Яке вже я з часом майже забула…

Вперед, без зупинки завжди поспішаєш,
Коли ж зупинитись, як часу не маєш…
Біжить за роками і наше життя…
Та інколи маю таке відчуття,
Що все відбувалося втім не зі мною,
То ніби був сон, що пішов за водою…

Можливо немає минулого в нас,
Є тільки сьогодні, у цей самий час?…
Як хочеться тиші, щоб чути лиш вітер,
Який під вікном дерева колишить,
А гілля легесенько бʼється в вікно…
Не згадуй! Минуле минуло давно!
<br>Тетяна Олійник

Автор: 

Тетяна Олійник

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]