ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Ти був тут …

Ти був тут …

Ти був тут…і я там була.
Де вітер з полів колоски підіймав,
Я слідом за тобою плила,
На кораблику, що мрії збирав

Ти був там, і мене потішав,
Лоскотав золоте моє волосся,
Зрання у променях грав,
Із теплом на світанку сонця.

Пліч-о-пліч ми бродили з тобою
Серед стежок і гірських висот,
Душею співали обоє,
Топивши кригу без марних турбот.

Ми двоє ранкову весну вдихали
Розганяючи світлом темні хащі думок,
Де ми з тобою росицю збирали,
Щоб розбудити змертвілий струмок.
23.10.2024/22:10
<br>Анастасія Мізера

Автор: 

Анастасія Мізера

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]