ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Ти..

Ти..

Моя любов до тебе теж немає меж
Тоді чому вночі ти гірко плачеш?
Я теж кохав…Кохав? Авжеж
В можливості хапаючи удачу
Вона була яскрава,добра,мила
Не маючи у серці тьмяних тих думок
А я кохав…кохав та думав
що роблю я усе без помилок
Минав наш час…і я любив
Вона в же іншого кохала
Я вірив їй….я вірив і кохав
В той час як квіти іншого вона вже полюбляла..
Проминув рік..вона пішла від мене..
Я так страждав і навіть не ходив
Та потім…в день один осінній
У парку я тебе зустрів
Ти дала мені сенс життя тоді..
Відкрила очі на цей світ яскравий
Я так кохав тебе але тепер…
Не я а ти..залилася сльозами..<br>#Семенко

Автор: 

#Семенко

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]