То було літом,чи зимою?
Весна,чи осінь почуттів?
З тобою я,чи не з тобою?
Хотів того,чи не хотів?
І мої очи твої стріли
Котились сльози з-попід вій.
Була твоя,скажи но правду
Ну,а чи був колись ти мій?
То було літом,чи зимою?
Дивлюсь на тебе одного,
Нечутно слів чомусь від тебе.
Нечутно ані одного.
<br>Любава Волошин
