ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Тяжко жити шкода вмерти

Тяжко жити шкода вмерти

Ох як тяжко жити в світі цім. Жорсткі права у світі цім. Паршиві люди гнилі в них душі, прогнили так кричить весь світ. Та не оті паршиві двухстороні тварі. Кричить світ божий і те прекрасне в світі тім, ми всі однакі ЛЮДИ в нім, не має тих хто збочений жінками, не має ґвалтувань, сварок і бійок, не має маньяків, ґвалтівників дитячих. Крадіжок, війн, смертей, невинних тих дітей, які померли в голоді страшнім. Там є тільки Бог і Божі в нім створіня, ми усі однакі перед ним
<br>Олексій

Автор: 

Олексій

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]