Ми перестали бути людьми.
Для більшості найголовніше лайк на сторінці своїй і фото скинути з їжею.
А хтось у підвалі сидить і мріє про крихту хліба,про те щоб кінчилась війна і перестала вити сирена.
Настали тяжкі часи:хтось вже ніколи не зустріне світанок.
Хтось мріє:"Боже,дай прожити хоч ще один день,так не хочу вмирати!"
А хтось у кав'ярні закаже собі еспрессо,сфоткає круасан і чхати хотів на все це!<br>Марина Пипенко
Новинки
Тяжкі часи
Автор:
Марина Пипенко
Поділитись
