ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Тік Ток

Тік Ток

Алгоритми в цій площадці, інколи кріпові..
Сидиш в ефірі, говориш по розмові, і глядачів нема доволі..
А інша лиш стоїть і кричить – О ВОГНИК, ВОГНИК, ЖАРКО, ЖАРКО…
І питаю в себе – чи точно тим я маюсь..
Коли стараєшся віддати все із себе..
Тік Ток дає лише дилеми..
Відоси та Ефіри в реках не сидять, за то ВОГНИК, ВОГНИК, ЖАРКО, ЖАРКО, по 3к летять..
Одні сидять там полу-голі, і в арабів клянчуть дорогі тополі..
А мені лише хватає – тапів! – І людей всіх адекватів =)<br>VOZIK

Автор: 

VOZIK

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]