Ті карі очі так дивляться-
Та шкода не на мене,
А усмішки Так сипляться-
Та лиш не для мене.
І ти дарувала мені усмішку.
Та й подарувала мені гіркі сльози.
Бажаю тобі і йому успіху,
А мої сльози хай замерзають на морозі.<br>Богдан Яворський
Ті карі очі так дивляться-
Та шкода не на мене,
А усмішки Так сипляться-
Та лиш не для мене.
І ти дарувала мені усмішку.
Та й подарувала мені гіркі сльози.
Бажаю тобі і йому успіху,
А мої сльози хай замерзають на морозі.<br>Богдан Яворський
Богдан Яворський