ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Уже не буде як було колись.

Уже не буде як було колись.

Не співчувай мені ніколи, адже болю мого не знаєш. Не кажи мені що я самотня, допоки добре мене не пізнаєш. Не лізь в душу мені без причини і в очі мені не дивись. Не кажи що брехати не будеш, а як кажеш то вже зарічись. Не каліч моє зранене серце, яке б'ють немов батогом. А раніше я ж вміла літати, а зараз це немов страшний сон. Сон де мене вже зламали, сон де я падаю вниз, сон де ніколи не буде, де не буде як було колись.<br>Юлія

Автор: 

Юлія

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]