Я точно знаю це відмінно,
Що в Україну прийде час,
І промінь миру неодмінно,
Засяє з неба на всіх нас!
І вже ніякий там москаль,
Диктувати нам не буде.
Ми їм покажемо вдосталь,
Русня це точно не забуде.
Свинота біситься в кремлі,
Волає путін в самім днищі,
Москалям замало їх землі,
То опиняться на кладовищі.
Накормим сталлю їхні дупи,
Яку вони всі заслужили,
І скинем в яму всіх до купи,
Всіх, що путіну служили!
<br>Ігор Лівак
