-
Україна у нас найкраща,
І люди тут добрі живуть,
Та доленька в неї найтяжча,
Вороги з її ран кров п'ють...З усіх боків ріднесеньку кусають,
Все на наші землі зазіхають,
Кляті вороги, всім життя руйнують,
Нам душу рвуть і серденько травмують...Ви окупували Крим і Севастополь,
Частину Луганської і Донецької областей,
Із землею ви зрівняли Маріуполь,
Катуєте у Бахмуті ви невинних людей...А Дніпро, Харків і Чернігів,
Херсон і величний Київ...
Плаче наша земля,
Від двоголового звіра-москаля...На землю падають кроваві сльози,
Запутались у тьмі зелені лози,
Калина зажурилася, почорніли тополі,
Стогне ненька-Україна від болю в неволі...Подивися світе як ми страждаєм,
Ми не живемо, ми виживаєм,
Зупиніть нарешті злого ката!
За що нашим людям така розплата?..20.02.2023. С.М. Онисенко
Воєнні
Україна плаче…
Автор:
Світлана Онисенко
Поділитись
