ти як зірка що палає в небі там,
ти мій вогник, мою душу зігріває!
ти реально красива, краще тебе нема
але ти не віриш, і плачеш по ночам..!
мені жалко тебе
я говорю тобі що ти красива та бездоганна!
але ти говориш типу що "це не так"
я за тебе шию зверну, який придурок ображатиме тебе!?
але ти від мене далеко, нічого не пороблю та не прикрию..
хоч ти далеко але тебе люблю 💗<br>Олександра
Новинки
улюблена дівчина
Автор:
Олександра
Поділитись
