ДОДАТИ ВІРШ
АБО
Опублікувати книгу

  Новинки    Філантропія

Філантропія

Хочу сказать
декілька слів про те
що пережить я не зміг
Се було те, те, те
Забув , пережив
Такий собі протест
інакше я б не сказав
як позбутись цього
Гротеск

Не чіпай, бо соромно
бути кимось таким
кого не побачу
в наступні 100 років
Це лишаеться значенням сталим
бо люди

Люди є тим, що ти не тримаєш
коли запиваеш моторне масло
А шилом проткнеш
останню клітину
сумніваючись
під Кафедральним Собором
у Цюриху маючись

Залишся Один! У хаті під скронею
Так помирать спокійніше
коли прийдуть козачки
І самотнім будеш тримать
Палицю , бо святим
треба в Рай.
Ніяк не в пекло
То є творчий сентименталізм
Тож залиш той монумент
Часу не гай
Кулю в скроню
Вмирай

Помри за те що вважав
Життям своїм по трохи – по коли
Можливо станеш рибкам кормом
у Наступному Створінні
Бо так думать не вийде
Так буде легше
Бо тримать мозок у створенній
клітці
Не менше ,
ніж купить барбарису
і розсипать по жмені
собакам

Ти думаеш , треба
я стану Героєм
який ти герой – то є синь
краще вклонися соняшник
у тінь
Так жить буде легше
Так смерть не настане
Не треба вмирать якщо
не знаєш за що треба

Винеси білизну сушитись
Час не гаїть – тремти
Можеш облитись
або помитись
бо інакше не треба
твоє
приношення жертви

нікому не треба
останній вагон
розбий той канон
саксофон
<br>Тато?!

Автор: 

Тато?!

🎧 Слухати аудіоверсію вірша (AI)
(Рекомендуємо тестувати різні варіанти для кращого ефекту)
Поділитись

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]
[contact-form-7 id="87" title="Formularz 1"]